Ese Malta Dil Okulu Yorumları

malta-yorumlari

ESE Malta Dil Okulu yorumları yapan öğrencilerin genelde olumlu şekildedir.

Türk olan kişilerinde çoğunlukta olduğu Malta’da İngilizce öğrenmek isteyenler için diğer ülkelere göre hem daha hesaplı hem de eğlenceli şekilde İngilizce öğrenimi için iyi olacağı yorumlarda da yazmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu yorumları hakkında oldukça pozitif şeyler yapılmaktadır. Malta’nın ne kadar güzel olduğu, eğitim kalitesi, Türkiye ile sosyal hayatının yönleri gibi karşılaştırmalar yapılmaktadır. Oraya giden çoğu kişi memnun kalmıştır.

Türkiye’den daha hesaplı daha ucuz hayat şartının olduğu da anlatılmaktadır. Tatil yapar gibi eğlence içinde İngilizce öğrenip seviyenizi arttırmak adına Malta eşi benzeri bulunmaz bir fırsattır.

Malta ile ilgili yapılan yorumların çoğunluğu oraya gitmeden önce tedirgin olup gitmekte kararsız olanlar ve gitmeye korkan kişiler yapmışlardır. Sanırım bu şekilde yazı yazmalarının sebebi kendileri gibi başkalarının da böyle düşüncelere kapılıp kararsız olmalarını istemedikleridir. Ama oraya gittikten sonra keşke yine fırsatımız olsa yine gitsek orada eğlenceli şekilde hem tatil yapıp hem de dil öğrendik diye düşünceleri değişmektedir.

 

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Malta Dil Okulları’nda %25 İndirim Fırsatını Kaçırmayınız.!

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş 
 
 
 
 
Left Menu Icon
Logo Header Menu

'