Malta Dil Okulu Fiyatları

malta-fiyatlari
  • Malta dil okulu fiyatları diğer ülkelere göre daha hesaplı olmasının sebebi malta adasında çok fazla dil okulu veya kursun olmasıdır. Farklı ülkelerden binlerce öğrenci malta adasında eğitim almayı tercih etmektedir.
  • Malta adasına gitmek için vize ortalama 7 – 10 gün içerinde çıkmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları Malta’da eğitim görülecek süreye, yani Malta’da ikamet edilecek zamana, Malta’da kalınacak yerin türüne göre ücretlerde değişiklik olmaktadır. Dil okulu fiyatlarında en hesaplı olanı yurt konaklama tercihli eğitimdir. En pahalı olanı ise otel konaklamalı eğitimdir.
  • Haftalık ders saatlerinde ise en ekonomik olanı 20 saatlik eğitimdir. 6 aylık Malta dil okulu eğitim ve konaklama dahil ücreti 3.500 euro ve 4.500 euro arasında değişiklik göstermektedir.
  • Malta adasında eğitim almaya karar verdikten sonra araştırma yaparak eğitim alacağınız yeri araştırmanız sizin için faydalı olacaktır. Çünkü dil kursları bazı dönemlerde kampanyalar düzenleyerek daha hesaplı şekilde eğitim ve konaklama imkanı sağlamaktadırlar.
  • Malta Dil Okulu Fiyatları Malta’da yaşayan öğrencilerin de dedikleri gibi bu fiyatları hak edecek kalitededir.

 

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş 
 
 
 
 
Left Menu Icon
Logo Header Menu

'