ESE Malta Dil Okulu Konaklama

ese-konaklama

Ese Dil Okulu Konaklama Türleri :

  • Aile yanı konaklama
  • Öğrenci yurtları
  • Apartmanlar
  • Oteller

ESE Malta Dil Okulu Belmonte Heights Apartmanları

ESE Malta Dil Okulu’nun konaklamalarından biri olan Belmonte Heights apartmanları son derece modern 16 adet ferah dairelere sahiptir. Bütün dairelerde televizyon, klima, tam donanımlı mutfak ve dvd oynatıcısı mevcuttur.

Belmonte Heights apartmanlarının 13 dairesi , 3 tane iki kişilik oda ve 2 tanesi odaların içinde olmak üzere 3 tane banyodan oluşmaktadır, 2 tane çift kişilik oda ve 2 tane banyodan oluşan 2 adet çatı katı dairesi mevcuttur.

Sliema’da denize sadece bir blok ötede olan Belmonte Heights apartmanlarının 24 saat hizmet veren resepsiyonu bulunmaktadır.Balluta Körfezi’ne 100 metrelik bir mesafededir. Otobüs duraklarına 100 metre uzaklıkta olan Belmonte Heights apartmanlarından ESE Malta Dil Okulu’na yürüyerek sadece 5-10 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Beach Club ve kumsal da aynı mesafededir. İnternet ücretsizdir.

ESE Malta Okul Yurdu Konaklama

ESE Malta Dil Okulu ’nun konaklamaların ‘dan biri olan ESE okul yurdu yerleşmenin içinde bulunmaktadır. St. Julians’ta ki gece kulüpleri, bowling salonu, bankalar, sinema salonları, hediyelik eşya mağazaları, alışveriş merkezi, restoranlar ve kafeteryalar konaklamalara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Beach Club, Otobüs durakları, kumsal konaklamalara çok yakın mesafededir. ESE okul yurdu konaklamaları son derece konforludur. İnternetin ücretsiz olduğu ESE okul yurdundaki odaların kendine ait banyosu mevcuttur. Odalar çift kişilik olup içerisinde televizyon, klima ve çalışma masası bulunmaktadır. Geniş ve ferah odalarda 24 saat acil destek hattı ve resepsiyon hizmeti vardır.

ESE Malta Dil Okulu Greengrove Misafir Evi Konaklama

ESE Malta Dil Okulu’nun konaklamaları ‘ndan biri olan Greengrove Misafir Evi , St. Julians’da bir aile tarafından hizmet verilen misafir evidir. Bu misafir evi ESE Dil Okuluna yürüme mesafesindedir. Özel banyolu odalar tek ve çift kişiliktir. Misafir evinde bina içerisinde barı, televizyon odası, bahçeli terası ve restoranı mevcuttur. Öğrenci isteğine göre sadece kahvaltı yada kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir. Greengrove Misafir Evinin odalarında televizyon, telefon, çalışma masası ve klima bulunmaktadır.

Otobüs durakları, kumsal ve ESE’nin Beach Club ’ı konaklamaya 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu Kingsgate Apartman Konaklama

ESE Malta Dil Okulu’nun konaklamalarından biri olan Kingsgate apartmanları Sliema’nın merkezine biraz uzak bir bölgededir. Tam donanımlı mutfağı ve kablolu tv bulunan konaklamalar 2 ve 4 kişilik odalar ‘dan oluşmaktadır. Çarşaflar ve havlular ile beraber haftada bir kez temizlenen odalarda özel banyo bulunmaktadır. Konaklamanın alt katında ortak kullanım için çamaşır makinesi mevcuttur. Öğrenciler için sabahları okul servisi vardır. Binada kafeterya ve ücretsiz kablosuz internet mevcuttur.

Otobüs durakları 10 dakika, okul 20 dakika, kumsal ve ESE Beach Club 20 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu Land’s End Apartman Konaklama

ESE Dil Okulu’nun konaklamalarından biri olan Land’s End Apartmanları, Sliema’nın tam merkezindedir ve deniz manzaralı konaklamalardır. Çok kısa yürüyüşlerle restoranlara, alışveriş merkezlerine, kafeteryalara, mağazalara ve bankalara ulaşabilirsiniz. Otobüs durakları konaklamalara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otobüsleri kullanarak ESE Dil Okulu’na kolayca ulaşabilirsiniz. Havuzlu olan bu konaklamanın daireleri çift ve tek kişilik olup, dairelerde mutfak, 2 banyo, klima ve oturma odası mevcuttur. Öğrenciler için sabahları okul servisi bulunmaktadır. Otobüs durakları 5 dakika, okul 20 dakika, kumsal ve ESE Beach Club 30 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Öğrenciler internetten ücretsiz olarak faydalanabilir. Daireler çarşaflar ve havlular ile beraber haftada bir kez temizlenmektedir.

ESE Malta Dil Okulu Meridjan Apartman Konaklama

ESE Malta Dil Okulu’nun konaklamalarından biri olan Meridjan apartmanları St. Julians’da, okula birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bu konaklamalar çift kişilik dairelerden oluşmaktadır. Dairelerde banyo, mutfak, klima, televizyon ve DVD oynatıcısı vardır. Öğrenciler için çamaşır yıkama hizmeti bulunmaktadır. Bina içerisinde internet ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Otobüs durakları 5 dakika, okul 10 dakika, kumsal ve ESE Beach Club 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Daireler çarşaflar ve havlular ile beraber haftada bir kez temizlenmektedir.

ESE Malta Dil Okulu White House Yurdu Konaklama

ESE Malta Dil Okulu’nun konaklamalarından biri olan White House yurdu, ESE yerleşmesinin hemen karşısında bulunmaktadır. 20 çift kişilik oda,1 adet 3 kişilik oda, 1 adet aile odası bulunur. Odaların hepsinin özel banyoları vardır. Yurdun odalarında klima, televizyon ve çalışma masası bulunmaktadır. Yurdun en üst katında bulunan terasta öğrenciler ders çalışabilir, rahatlayabilir ve güneşlenebilirler. Konaklamada kahvaltı hizmeti de verilmektedir. Otobüs duraklarına, okul, kumsal ve ESE Beach Club’a 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.İnternetin ücretsiz olduğu ESE okul yurdundaki odaların kendine ait banyosu mevcuttur. Geniş ve ferah odalarda 24 saat acil destek hattı ve resepsiyon hizmeti vardır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş 
 
 
 
 
Left Menu Icon
Logo Header Menu

'