ESE Malta Dil Okulu Forum

malta-forum

ESE Malta Dil Okulu’ndan mezun olan kişiler tarafından yapılan yorumları gerek forum sitelerinde gerekse dil okulu hakkında bilgi alınabilecek sitelerden okuyup giden öğrencilerin yaşadıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Forum siteleri sayesinde her türlü bilgi alışverişinde bulanacağı gibi yeni dostluklar da edinilebilir.

Sürekli pratik ve konuşma hakkındaki eğitimleri ağırlıklı olduğundan dolayı ilk başta oraya giden kişilerin kafasının karıştığını yalnız Türkiye’ye döndüklerinde oradaki eğitimin ne kadar faydalı olduğunu görebilmektedirler. Çünkü burada öğrenilenler sadece gramer ağırlıklı ve bu şekilde olan eğitimlerin daha sağlıklı olduğu kanaatinde olduğumuz için oranın eğitimi yabancı gelmektedir.

Gramer eğitimi almış ama pratik olarak eğitim almamış biri bir yabancı karşısında konuşmaya çalıştığında kelime sayısı 10 dan fazla olmayacaktır. Çünkü pratikte konuşma nasıl olur onun hakkında bilgi sahibi olmamıştır. Dil konusunda pratik de sağlanmaktadır böylece dil eğitim süreci hızlanır.

Malta da bunun tam tersine sürekli pratik olduğu için ve Malta’nın en iyi okulları arasında olan ESE Malta Dil Okulu kaliteli ve pratiğe dayalı eğitim vermektedir.

 

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Malta Dil Okulları’nda %25 İndirim Fırsatını Kaçırmayınız.!

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş 
 
 
 
 
Left Menu Icon
Logo Header Menu

'