ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

ese-cafe

ESE Malta Dil Okulu fiyatları tek kişinin 12 haftalık bir dil eğitiminde ortalama olarak ödeyeceği rakam 3.475 euro ile 4.975 euro arasında değişiklik göstermektedir. Sezon farkı için kişi başına 90 euro, 24 haftadan sonra sezon farkı kişi başı 70 euro dur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. 1 ders 45 dakika sürmektedir. Haftada 20 ile 30 ders arasında genel İngilizce dersi görülmektedir.

Konaklama fiyatları arasında aile yanında konaklama biraz daha pahalıdır. Bu konaklama şekli genelde tam pansiyon olarak uygulanmaktadır. Sabah kahvaltısı + paketlenmiş öğlen yemeği + akşam yemeği şeklindedir. En pahalı seçenek otel konaklama şeklidir. Konaklama olarak en ekonomik olanı yurt konaklama şeklidir. Eğitimde en ekonomik olanı ise haftalık 20 saat genel İngilizce eğitimidir. Kurs fiyatlarında dönemsellikte önemlidir.

İlkbahar veya kış mevsiminde alınan kurs ile yaz mevsimindeki kurs arasında büyük farklar görünmektedir. Haziran – Temmuz ve Ağustos aylarında kurs fiyatlarının en yüksek olduğu dönemdir. 8 hafta ve üzeri haftalık kurslar için yaz farkı uygulaması yapılmamaktadır.

 

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Malta Dil Okulları’nda %25 İndirim Fırsatını Kaçırmayınız.!

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş 
 
 
 
 
Left Menu Icon
Logo Header Menu

'