European School of English

malta-life

European School of English Malta Dil Okulu kısa adı ile ESE Malta Dil Okulu Malta adasının başkenti olan St.Julıans’da bulunmaktadır. Okulda eğitim veren kişilerin çoğunluğu İngiltere’den geldikleri için İngiltere’de ki dil kurslarının seviyesinde eğitim vermektedirler.

Bir eski İngiliz sömürgesi olan Malta dil anlamında ve sosyal yaşamında İngiltere’ye benzerlikler göstermektedir.

European School of English eğitim kalitesi olarak İngiltere ile yarışmış olsa da ücretleri konusunda Avrupa standartları atındadır. Derslerinin yanı sıra öğrencilere kültürel turlar ile eğlenceli etkinlikler de sağlamaktadır.

European School of English İngilizce öğrenmeyi hedefleri arasında tutup bu alanda Türkiye’deki kurslar ve okullardaki eğitimi yetersiz gören insanların özellikle İngilizceyi sahillerde öğrenmeye çalışan insanların Türkiye’den çok kısa zamanda ve daha az para vererek bizzat İngilizcenin yerinde dl eğitimi tamamlamayı hedef olarak taşıyan insanların başlıca hedeflerinden birisidir.

İngilizce en güzel İngilizce konuşulan bir yerde kalınarak öğrenilir. Hele bir de o yerden dil eğitim alıyorsanız İngilizce öğrenme süreniz çok hızlı bir şekilde artış gösterecektir.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş 
 
 
 
 
Left Menu Icon
Logo Header Menu

'