ESE Malta Language School

ese-language-scholl

ESE Malta Language School yani Malta Dil Okulu Malta’nın en iyi dil kurslarından biridir.  4 binası bulunan ESE Malta Language School merkez binası Malta’nın merkezi olan St.Julıans’dadır.

ESE Malta Language School dil öğrenimi konusunda oldukça başarılı bir eğitim yuvasıdır. Modern binası ve kaliteli eğitimlerinden dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Okul içerisinde bulunan ve öğrencilerin kahvaltı yaparken birbirleri ile kaynaşma, anlaşma olanağı sağlamaktadır. Son zamanlarda çok sayıda Türk öğrenci de ESE Malta Language School’da eğitim görmektedirler.

ESE Malta Language School forum sitelerindeki yorumlar sayesinde çok sayıda öğrenci kayıt yaptırmaktadır. Forumlar ile öğrenciler akıllarına takılan her türlü sorunu orada yaşayan öğrencilere sorabilmektedirler.

Tarihi ve mimarisi bakımından da gezilip görülmesi gereken hatta tatil için mükemmel bir ülke olan Malta da dil eğitimi almanın yanında eğlenmenin de tadına varılabilecek niteliktedir.

ESE Malta Language School ile hem dil eğitimlerini çok ileri bir derecede, son teknolojik imkanlar ile alan öğrenciler ayrıca Malta’nın harika doğası ve süper plajları ile eğlencenin ve tatilin tadına varacaklardır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş 
 
 
 
 
Left Menu Icon
Logo Header Menu

'